موج نوین رایانش ابری

از OCCC Wiki
پرش به ناوبری پرش به جستجو

شرکت موج نوین رایانش ابری توسط گروهی از متخصصین حوزه های مختلف فناوری اطلاعات در ایران تشکیل گردید. هدف شرکت به کارگیری تجربه و هم افزایی دانش متخصصانی است که در عرصه های مختلف حوزه فناوری اطلاعات، در سطح اول کشور پیشگام بوده در زمینه های گسترده شبکه های کامپیوتری، نرم افزارهای متن باز و لینوکس، سخت افزار های شبکه و تکنولوژی­های نوین رایانش ابری و مجازی سازی دارای تجربه و دانش ارزشمند می­باشند.

رسالت شرکت توسعه به کارگیری و استفاده از تکنولوژی­های به روز در فن آوری اطلاعات و همچنین ترویج دانش در زمینه هایی است که در روند رو به پیشرفت کشور فراگیری آنها بسیار پر اهمیت به نظر می رسد. خدمات نوین کامپیوتری قابل ارائه از سیستم های قابل اعتماد بر پایه ی لینوکس و نیز سیستم های نوین و به روز رایانش ابری و نیز استفاده حداکثری و بهینه از تجهیزات سخت افزاری با به کارگیری مجازی سازی تشکیل گردیده است.

اهداف اصلی شرکت عبارتند از:

انجام فعالیت های تخصصی در حوزه ی سیستم های متن باز و لینوکس انجام فعالیت های تخصصی در حوزه ی رایانش ابری ارائه سخت افزارهای شبکه بر پایه سیستم های لینوکس و قابل استفاده در حوزه های رایانش ابری و مجازی سازی پژوهش و تولید محصولات مرتبط با حوزه تخصصی شرکت معرفی و انتقال دانش تخصصی در این حوزه ها و نهادینه سازی این حوزه دانش در سازمان ها www.mojnovin.com