دانشنامه آزاد رایانش ابری ایران

از OCCC Wiki
پرش به: ناوبری، جستجو

دانشنامه آزاد رایانش ابری تحت حمایت جامعه آزاد رایانش ابری ایران به منظور مشارکت همگانی در تولید و به اشتراک گذاری محتوای تخصصی بومی ایجاد شده است. همه افراد فعال در حوزه رایانش ابری (دانشجویان، صنعتگران، مدیران و ...) میتوانند در تکمیل این دانشنامه همکاری داشته باشند.

مشارکت در توسعه دانشنامه

  • برای مشارکت در توسعه دانشنامه آزاد رایانش ابری میتوانید به راحتی حتی بدون نیاز به ایجاد حساب کاربری نسبت به انتشار مطالب و تحقیقات انجام شده، ویرایش مطالب نوشته شده توسط دیگران، تکمیل مطالب، بحث و نقد و ... اقدام نمایید.
  • پیشنهاد میشود که برای مشارکت بهتر، یک حساب کاربری نیز ایجاد کنید. زیرا شما میتوانید برای حساب کاربری خود یک صفحه شخصی در خود دانشنامه نیز ایجاد نمایید تا مشارکت شما، بصورت یک کار حرفه ای و با حفظ سوابق فعالیت شما در توسعه دانشنامه انجام شده باشد.
  • همچنین شما میتوانید برای حمایت از تولید و انتشار مطالب در دانشنامه بصورت تخصصی توسط کارگروه تولید محتوا در جامعه آزاد رایانش ابری ایران، مشارکت خود را بصورت نقدی انجام دهید و در قسمت توضیحات نیز ذکر نمایید برای حمایت از توسعه دانشنامه آزاد رایانش ابری بوده است.