جامعه آزاد رایانش ابری ایران

از OCCC Wiki
نسخهٔ تاریخ ‏۲۱ ژوئن ۲۰۱۴، ساعت ۰۶:۳۹ توسط Javan (بحث | مشارکت‌ها)

(تفاوت) → نسخهٔ قدیمی‌تر | نمایش نسخهٔ فعلی (تفاوت) | نسخهٔ جدیدتر ← (تفاوت)
پرش به: ناوبری، جستجو

جامعه آزاد رایانش ابری ایران به منظور ایجاد پنجره ای واحدی در توسعه و بومی سازی فناوری اطلاعات بعنوان یک صنعت همگانی ایجاد شده است. این صنعت در حال حاضر با عنوان رایانش ابری شناخته میشود. در این جامعه ظرفیتی فراهم شده است که از طریق آن بتوان برنامه هایی را اجرا کرد که انجام آنها به تنهایی توسط هیچیک از اعضا میسر نبوده و به مشارکت گروه های مختلف از صنعت، دانشگاه و دولت نیاز داشته باشد. برنامه های جامعه بطور عمده در قالب جلسات منظم، ارائه های فنی، بحث های آزاد، تولید محتوا و تشکیل کارگروه های تخصصی اجرا میشود و تصمیم گیری ها توسط اعضای فعال در جامعه صورت میپذیرد.فضای باز و آزاد طراحی شده برای جامعه آزاد رایانش ابری ایران، امکان حضور آزاد و داوطلبانه همه افراد و گروه ها (حقیقی و حقوقی) را برای مشارکت در توسعه و بومی سازی رایانش ابری فراهم کرده است.


جلسات عمومی

جلسات عمومی جامعه آزاد رایانش ابری ایران بصورت مستمر هر دو هفته یک بار برگزار می شود. برای کسب اطلاع از زمان و مکان جلسات میتوانید به وبسایت جامعه آزاد رایانش ابری ایران مراجعه نمایید.


کارگروه ها

در جامعه آزاد رایانش ابری ایران، کارگروه هایی برای انجام فعالیت های علمی، تحقیقاتی و صنعتی تشکیل میشود که افراد میتوانند بصورت آزاد در آنها مشارکت داشته باشند.


لینک های مرتبط